niedziela, 23 lutego 2014

kilka nowych wzorków na kumihimo

 

 

kumihimo7

kumihimo8

 

kumihimo13

kumihimo14kumihimo11

kumihimo3

kumihimo16kumihimo17kumihimo18kumihimo19kumihimo20

kumihimo21kumihimo22

.
Photobucket

4 komentarze:

 1. Witaj Joanna,
  jak wykonuję bransoletki według wzorów z http://friendship-bracelets.net/kumihimogen.php to wszystko wychodz jak trzeba a jak wykonuje według Twoich autorskich wzorów to wszystko wychodzi całkowicie inaczej niż na wzorze.
  Niby wszystko masz ładnie rozrysowane, a nie wychodzi.

  Czy Ty robisz bransoletki ze swoich wzorów bo już nie wiem w czym problem?

  Renata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja te wzorki robię dla mojej sąsiadki i ona twierdzi, że wychodzą... przeanalizuję je jeszcze raz i jeśli coś będzie źle to postaram się poprawić i wrzucić jeszcze raz...
   właśnie kilka dni temu też kupiłam sobie dysk kumihimo więc będę miała na czym sprawdzić...

   Usuń
  2. W takim razie daj znać to stwierdziłaś, bo ja próbowałam już różnych sposobów: licząc od góry a potem od dołu, kręcąc dyskiem Kumihimo zgodnie z ruchem wskazówek zegara a potem odwrotnie i za żadne skarby wzory nie wychodzą.

   Może coś jest nie tak z pustym schematem Kumihimo i być może nie da się nakładać sekwencji koralików na sznurki, tylko koraliki muszą być jednakowego koloru na dany sznurek.

   Może nie da się tego wykonać według Twojego sposobu, bo nigdzie oprócz Twojego bloga nie znalazłam żadnych schematów na Kumihimo dla sekwencji koralikowych.

   Usuń
  3. zrobiłam nowy diagram w oparciu o ten z generatora i część wzorów już przerobiłam i podmieniłam na blogu... niestety na razie nie są sprawdzone bo czasu zabrakło...
   a da się na pewno...

   Usuń